Späť

ZARIADENÝ DIZAJNOVÝ BYT S TERASOU a GARÁŽOU,Vyšší štandard, NOVOSTAVBA, Začiatok Petržalky, PREDANÉ

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 121,61 m2
319 000,00 EUR
UlicaLužná
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálTehla
Stav objektuNovostavba
Poschodie6 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneNie

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj priestranného 3-izbového bytu(možnosť zmeny dispozície na 4 izbový byt) s terasou a balkónom v nadštandardnom prevedení a vybavení bytu a to v kvalitnej tehlovej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky- Lužná ulica s vlastnou uzavretou murovanou garážou.

Orientácia bytu na Východ(dve izby) a Západ s výhľadom z terasy na Staré mesto, Slavín, Kamzík a  a hrad(kuchyňa s obývačkou) a nachádza na 6/6 poschodí, výmera bytu je  98,61 m2 + terasa 18,06 m2 a balkón 4,94 m2 a uzavretá murovaná garáž o výmere  18,59 m2.

V byte je kompletný vyšší štandard vybavenia:

najmä drevené orechové podlahy, talianske značkové obkladačky a sanita,  drevené orechové interiérové dvere a zárubne, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi(chladnička, indukčná varná doska, dvojzónová parná rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu, drvička odpadu), bezpečnostné dvere a klimatizácia.

Funkčná dispozícia so samostatným šatníkom a komorou/práčovňou, pôdorys viď. vo fotogalérii. Byt je vo veľmi dobrom stave s nízkym opotrebením. 

Cena bytu je 319.000,-€ a cena garáže je 21.000,-€, pričom garáž sa nachádza ihneď oproti výťahu 

Bytový dom bol daný do užívania v roku 2013. 

Dôkazom záruky kvality je postavenie investora ako správcu bytového domu na Lužnej ulici po kolaudácii.

Náklady spojené s užívaním bytu a garáže sú vo výške 184,21€ správcovi domu a to vrátane TV a internetu + elektrická energia. 

Bytový dom má vlastnú kotolňu, čo zabezpečí nízke náklady na bývanie.

Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, rozvody internetu a rozvody telefónnych liniek.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť vzhľadom na začiatok Petržalky, v blízkosti komunikácií Bosáková, Lužná, Šustekova a možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa a električky.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !