Späť

VÝNIMOČNÝ moderný byt S TERASOU,Miletičova u.-ŠIRŠIE CENTRUM,PARKOVANIE VO DVORE,450,-€ s ENERGIAMI

Slovensko > Bratislavský > Bratislava II > Ružinov
Rozloha: 50,00 m2
450,00 EUR / mesiac
UlicaMiletičova
AkciaPrenájom
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia1 izba
MateriálTehla
Stav objektuPo kompletnej rekonštrukcií
Poschodie4 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na prenájom dizajnového kompletne a vkusne zrekonštruovaného 1 izbového bytu s funkčnou dispozíciou a veľkou terasou a parkovaním vo dvore domu výlučne pre užívateľov bytov v dome.

Príjemná dostupná  lokalita v širšom centre na Miletičovej ulici, ktorá ponúka  kosmopolitné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Kvalitný kompletný štandard vybavenia:

drevené podlahy, kuchynská linka  na mieru so spotrebičmi a práčkou, v obývačke pódium so sedačkou a zabudovaným výsuvným dvojlôžkom, vstavané skrine a nábytok, bezpečnostné dvere, presvetlený sprchovací kút zo sklobetónu.

Prenajíma sa kompletne zariadený, vzdušná funkčná dispozícia, zariadenie viď. vo fotogalérií .

Západná orientácia bytu o výmere 24 m2  a terasy s výmerou cca. 30 m2  a príslušenstvom bytu je aj pivničná kobka, nachádza sa na 4/4 poschodí tehlového domu s výťahom.

Vzhľadom na výbornú polohu a lokalitu bytu, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých mestských častí a v pešej dostupnosti je aj električková zástavka.

Cena nájmu je 450,-€/mesiac vrátane energií, pričom byt je voľný od 1.11.2021, prípadne po dohode skôr. 

Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.