Späť

PRIESTRANÝ 3,5 izbový byt, TEHLOVÝ Dom s vlastným dvorom, ŠIRŠIE CENTRUM-Murgašova u.,TICHÁ LOKALITA

Slovensko > Bratislavský > Bratislava I > Staré Mesto
Rozloha: 99,00 m2
279 000,00 EUR
UlicaMurgašova
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálTehla
Stav objektuPôvodný
Poschodie2 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj zaujímavého 3,5 -izbového bytu s atmosférou v zrekonštruovanom tehlovom dome a to v lukratívnej tichej lokalite na Murgašovej ulici v Starom Meste, ktorý sa nachádza v komplexe bytových domov s vlastným uzavretým vnútro blokom so zeleným dvorom a ihriskom.

Byt sa nachádza na 2p. z 5.p. s výťahom, celková podlahová plocha je 96 m², pričom príslušenstvom bytu je pivnica o výmere 6,40 m2 a  + k bytu patrí aj lodžia s výmerou 2,90 m2. Orientácia na Východ(kuchyňa, predsieň, pol izba a lodžia) a Západ( tri izby).

Plastové okná, zánovné drevené parkety a ostatné zachovalý pôvodný stav, ktorý ponúka rekonštrukciu podľa vlastných predstáv s variabilnou dispozíciou (viď. pôdorys vo fotogalérii).

Dom je po rekonštrukcii s vlastnou kotolňou čo zabezpečuje priaznivé náklady spojené s užívaním a to vo výške 164€ správcovi domu/ 1 osoba + elektrická energia a plyn.

Dostupné rezidenčné parkovanie pred domom. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť vzhľadom na širšie centrum mesta.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !