Späť

PREDAJ, PRÍJEMNÝ 2 i. byt , REKONŠTRUKCIA, VYHĽADÁVANÁ u.- Kulíšková - NIVY, TEHLOVÝ DOM

Slovensko > Bratislavský > Bratislava II > Ružinov
Rozloha: 56,00 m2
189 000,00 EUR
UlicaKulišková
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia2 izby
MateriálTehla
Stav objektuPo kompletnej rekonštrukcií
Poschodie2 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj zaujímavého zrekonštruovaného 2-izbového bytu v tehlovom dome vo výbornej tichej lokalite v širšom centre na žiadanej Kuliškovej u. a to v slepej ulici zo strany vstupu do domu s výbornou dostupnosťou do centra mesta.  

Celková podlahová plocha bytu je 53,25 m2 + balkón, príslušenstvom bytu je pivnica o výmere 4,66 m2 a nachádza sa na ideálnom 2/3 poschodí domu.  

V rámci jedného vchodu je iba sedem bytových jednotiek. Orientácia smerom na Západ(obývačka a spálňa),Východ(kúpeľňa) a Sever(kuchyňa).

Byt prešiel nasledovnou rekonštrukciou: 

kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, podhľady s osvetlením, čiastočná výmena elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie plynovými krbom  a vlastný elektrický ohrev vody bojlerom, maľovky,  ďalej plastové okná, dlažba v predsieni a kuchyni,  bezpečnostné dvere,  v obývačke a spálni laminátové podlahy, nové obkladačky a sanita v kúpeľni spojenej s toaletou,  interiérové  dvere s obložkovými zárubňami.

Funkčná dispozícia bytu je nasledovná(viď. aj pôdorys vo fotogalérii):

Z predsiene vstup do kúpeľne a do samostatnej kuchyne, z ktorej sa ďalej prechádza do obývačky s balkónom a z nej ďalej do spálne, možnosť zmeny dispozície na nepriechodné izby.  

Väčšina zariadenia v cene bytu v prípade záujmu.     

Zrekonštruovaný tehlový dom bol daný do užívania v roku 1951. 

Priaznivé náklady spojené s užívaním sú vo výške 66€ správcovi domu/ 1 osoba + elektrická energia 60 € a plyn 31€.

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, dostupné parkovanie vďaka parkovisku pred domom a príjemné prostredie s parkom pri bytovom dome.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !