Späť

PEKNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, Začiatok Petržalky-LUŽNÁ u.,650€ VRÁTANE ENERGIÍ

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 58,00 m2
650,00 EUR / mesiac
UlicaLužná
AkciaPrenájom
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia2 izby
MateriálZmiešaný
Stav objektuNovostavba
Poschodie1 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na prenájom kompletne zariadeného zaujímavého 2-izbového bytu s veľkou lodžiou a uzavretou murovanou garážou v suteréne domu v prípade záujmu  a to v kvalitnej tehlovej novostavbe vo vyhľadávanej výbornej lokalite na začiatku Petržalky - Lužná ulica. 

Slnečná orientácia bytu na Východ a nachádza sa na 1/6 poschodí s výmerou 48,72 m2+ lodžia 8,98 m2.

V byte je kompletný štandard vybavenia: plávajúce podlahy, obkladačky a sanita, interiérové dvere a zárubne, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, klimatizácia, vstavaná skriňa v predsieni,  bezpečnostné dvere.

Prenajíma sa kompletne zariadený, funkčná dispozícia , zariadenie a pôdorys viď. vo fotogalérií  a je vhodný maximálne pre dve dospelé osoby bez domácich zviera a je voľný od 1.3.2020.

Cena nájmu za byt je 650,-€/mesiac vrátane energií.

Uzavretá murovaná garáž v prípade záujmu vo výške nájmu 100,-€/mesiac vrátane energií.

Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK.

Vzhľadom na výbornú polohu bytu na začiatku Petržalky, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť do všetkých mestských častí, tiež na výpadovku z BA. V pešej dostupnosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane: polikliniky, pošty, trhoviska, pekárne, kostola, Lidl, Aupark a iné, ďalej možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa, prípadne centra mesta.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.