Späť

MODERNÝ DIZAJNOVÝ BYT,Vyšší štandard, NOVOSTAVBA, Začiatok Petržalky- Lužná u., PREDANÉ

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 55,00 m2
189 000,00 EUR
UlicaLužná
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálZmiešaný
Stav objektuNovostavba
Poschodie5 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneNie

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj zaujímavého 3-izbového bytu s balkónom vo vyššom štandardne a to v modernom a vkusnom štýle prevedenia a vybavenia bytu a to v kvalitnej tehlovej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky- Lužná ulica s pekným výhľadmi na Staré mesto, Slavín, Kamzík a hrad vďaka slnečnej západnej orientácií.

Nachádza sa na ideálnom 5/6 poschodí, výmera  je  51,97 m2 + balkón  3,33 m2.

V byte je kompletný vyšší štandard vybavenia:

najmä nové kvalitné vode odolné laminatóve Quick Step podlahy, dlažba v predsieni, obkladačky a sanita, podhľady a bodové podhľadové osvetlenie v celom byte a dekoratívne ambientné led podsvietenie v obývačke  a kúpeľni, interiérové dvere a obložkové zárubne, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, bezpečnostné dvere.

Funkčná dispozícia, pôdorys viď. vo fotogalérii. Byt je vo veľmi dobrom stave s nízkym opotrebením. 

Bytový dom bol daný do užívania v roku 2013. 

Dôkazom záruky kvality je postavenie investora ako správcu bytového domu na Lužnej ulici po kolaudácii.

Bytový dom má vlastnú kotolňu, čo zabezpečí nízke náklady na bývanie.

V prípade 2 osôb je zálohový predpis správcovi domu 119,-€/mesiac s preplatkom 200,-€/rok a v prípade 3 osôb je zálohový predpis správcovi domu 143,-€/mesiac s preplatkom 300,-€/rok. 

Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, rozvody internetu a rozvody telefónnych liniek.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť vzhľadom na začiatok Petržalky, v blízkosti komunikácií Bosáková, Lužná, Šustekova a možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa a električky.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !