Späť

MODERNÝ DIZAJNOVÝ 3I. BYT, zariadený, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, Dúbravka- Drobného u., KRÁSNE VÝHĽADY

Slovensko > Bratislavský > Bratislava IV > Dúbravka
Rozloha: 74,00 m2
169 900,00 EUR
UlicaDrobného
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálPanel
Stav objektuPo kompletnej rekonštrukcií
Poschodie9 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj zaujímavého 3-izbového bytu s lodžiou po novšej kompletnej rekonštrukcii a to v modernom a vkusnom štýle prevedenia a vybavenia bytu s peknými panoramatickými výhľadmi na mesto, Karpaty,Slavín, Kamzík a to vďaka slnečnej východnej orientácií.

Nachádza sa na ideálnom 9/12 poschodí, výmera  je  70,10 m2 + zasklená lodžia  4 m2 a to v zrekonštruovanom dome v príjemnom zelenom  prostredí, pričom pod domom sa nachádzajú prevažne záhradky a rodinné domy. Príslušenstvom bytu je aj pivničná kója. 

V byte je kompletný  štandard vybavenia:

najmä laminátové podlahy, dlažba v predsieni, obkladačky a sanita, interiérové dvere a obložkové zárubne, kuchynská linka so spotrebičmi, bezpečnostné dvere, výmena elektroinštalácie, plastové okná.

Funkčná dispozícia, pôdorys viď. vo fotogalérii. Zariadenie v cene v prípade záujmu. Byt je vo veľmi dobrom stave s nízkym opotrebením. 

Priaznivé náklady spojené s užívaním bytu sú vo výške 160€ správcovi domu/ 1 osoba + elektrická energia a plyn. 

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, rýchlu dopravnú dostupnosť vďaka napojeniu na obchvat, alebo električkovému spojeniu,  dostupné parkovanie a  množstvo zelene.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !