Späť

MODERNÝ BYT, ZARIADENIE V CENE, NOVÝ vyšší štandard, BOSÁKOVÁ u.,Začiatok Petržalky

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 75,00 m2
234 000,00 EUR
UlicaBosáková
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálZmiešaný
Stav objektuNovostavba
Poschodie2 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj 3-izbového bytu s tromi balkónmi v dizajnovom nadštandardnom prevedení a vybavení bytu, pričom byt prešiel kompletnou novou rekonštrukciou a to len pred rokom, pričom v cene je kompletné zariadenie.

V prípade záujmu v ponuke aj samostatný skladový priestor(murovaná pivnica)  a uzatvorená murovaná garáž v suteréne domu.

Kvalitná a žiadaná novostavba vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky- Bosáková ulica s okrasným zeleným  átriom s fontánou a rybníkom, reprezentatívna recepcia s 24 hodinovou strážnou službou.

Slnečná orientácia na Východ(obývačka s kuchyňa) a Juh (spálňa a detská izba) a nachádza sa na 2/19 poschodí, výmera bytu je  65,36 m2 +3x balkón spolu o výmere  9,17 m2.

Uzatvorená murovaná garáž v suteréne domu o výmere  18,12 m2 a nebytový skladový priestor(murovaná pivnica) 4 m2. Cena garáže je 28.000,-€  a pivnice je 4.000,-€ v prípade záujmu. 

V byte je kompletný vyšší štandard vybavenia: laminátové podlahy,dlažby, obkladačky a sanita, interiérové dvere a obložkové zárubne, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, bezpečnostné dvere, vonkajšie rolety na spálni a  detskej izbe, vstavaná skriňa a klimatizácia.

Funkčná dispozícia s dostatkom úložných priestorov  a kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, pôdorys viď. vo fotogalérii. Byt je vo veľmi dobrom stave s minimálnym opotrebením a  dom bol daný do užívania v roku 2010. 

Dôkazom záruky kvality stavby je postavenie staviteľa domu ako správcu bytového domu na Bosákovej ulici po kolaudácii.

Náklady spojené s užívaním bytu sú vo výške 167,87€ správcovi domu a to vrátane TV a internetu + elektrická energia v prípade užívania bytu 1 osobou, v prípade 3 osôb sú náklady 248,-€. 

Dom má vlastnú kotolňu a každá bytová jednotka vlastný digitálny termostat s výmenníkovou stanicou, čo zabezpečí nízke náklady na bývanie. Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, internetu a  telefónnych liniek, spoločný satelit v rámci domu.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť vzhľadom na začiatok Petržalky, v blízkosti komunikácií Bosáková, Lužná, Šustekova a možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa a električky.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !