Späť

MODERNÝ BYT S TERASOU, Vyšší štandard, SÚKROMNÝ ZELENÝ AREÁL S WELNESS A FITNESS , 2XParking

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Rusovce
Rozloha: 91,00 m2
290 000,00 EUR
UlicaStarorímska
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálZmiešaný
Stav objektuNovostavba
Poschodie1 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneNie

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj dizajnového slnečného 3-izbového bytu s terasou a balkónom v modernom prevedení a to v novostavbe s vlastným priestranným uzavretým tichým zeleným vnútroblokom s detským ihriskom, jazierkom a krytou vonkajšou zónou na grilovanie.

V areáli bytového domu sa nachádza aj súkromné welness s bazénom a fitness centrom, ktorý dopĺňa príjemný charakter bývania v prírodnom prostredí vo  vilabytoch. 

Orientácia bytu na Západ(spálňa s balkónom a detská izba) a  na Juhovýchod(kuchyňa s obývačkou)  so vstupom na terasu a nachádza sa na 1/2 poschodí.

Výmera bytu je  89,02 m2 + terasy 11,66 m2 a balkónu 5,02 m2 a  pivnice 5,46 m2 do ktorej sa vstupuje priamo cez garážové parkovacie státie, ktoré patrí k bytu. 

V cene bytu je zahrnuté aj priestranné garážové státie a druhé vonkajšie súkromné parkovacie státie.

V byte je kompletný vyšší štandard vybavenia a to najmä drevené podlahy, obkladačky a sanita, vstavané skrine,  interiérové dvere a obložkové zárubne, kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, bezpečnostné dvere.

Funkčná dispozícia a pôdorys viď. vo fotogalérii.

Dom bol daný do užívania v roku 2012, má vlastnú kotolňu a meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť  a možnosti oddychu a športovania vďaka blízkosti hrádze.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !