Späť

EXKLUZÍVNY NADŠTANDARDNÝ PENTHOUSE, 5 izieb, TERASA 120 m2, 3X Parking, TICHÁ LOKALITA S PRÍRODOU

Slovensko > Bratislavský > Bratislava IV > Dúbravka
Rozloha: 303,00 m2
920 000,00 EUR
UlicaMartina Granca
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia5 a viac izieb
MateriálTehla
Stav objektuNovostavba
Poschodie4 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj jedinečného veľkometrážneho 5-izbového bytu s terasou  s panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu v  novostavbe  z roku 2014 v kvalitnom projekte Tarjanne v Dúbravke a to v nadštandardnom dizajnovom prevedení od renomovaných architektov a to s dôrazom na kvalitu.

Slnečná orientácia na Juh, Východ  a terasa na Západ a nachádza na 4/4 p. o podlahovej ploche je 182,90 m², + terasa 120 m2  s prívodom vody a elektrickej energie a sprchou, + pivnica 3,48, m2 a + 2x garážové státie a 1x vonkajšie parkovacie státie.

V byte je vkusný nadštandard vybavenia a to najmä:

duálny režim kúrenia a to vlastným okruhom kúrenia a chladenia systémom Fan-coil, alebo radiátormi, San marco maľby, kameninová doska zo žuly a žulové obklady v kúpeľni a toalete, sanita značky Grohe, talianske Casca svietidlá, kuchynská linka značky Sykora, Miele vstavané, spotrebiče,chladnička a mraznička  značky Liebherr, detská izba na  mieru a ostatné zariadenie od renomovaných značiek.

Funkčnú dispozíciu viď. pôdorys vo fotogalérií. 

Okolie ponúka súkromné detské ihrisko a príjemnú prírodnú scenériu, kompletnú občiansku vybavenosť a dobrú dopravnú dostupnosť.

!!! Odporúčame vidieť !!!

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !