Späť

DIZAJNOVÝ byt, Klemensova u. -HISTORICKÉ CENTRUM, Nová DOBOVÁ REKONŠTRUKCIA, Zariadený

Slovensko > Bratislavský > Bratislava I > Staré Mesto
Rozloha: 26,00 m2
390,00 EUR / mesiac
UlicaKlemensova
AkciaPrenájom
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia1 izba
MateriálTehla
Stav objektuPo kompletnej rekonštrukcií
Poschodie5 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaNie
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na prenájom po novej kompletnej rekonštrukcii ešte neobývaného dobového bytu  v minimalistickom prevedení  a v to kultúrnej pamiatke na Klemensovej ulici v kubistickom slohu.

Príjemná dostupná lokalita priamo v historickom centre s atmosférou na Klemensovej ulici. Zaujímavé výhľady z bytu na centrum mesta a hrad. 

Kvalitný kompletný štandard vybavenia: drevené podlahy, linka so spotrebičmi, v obývačke rozkladacia posteľ s možnosťou rozšírenia na dvoj lôžko, bezvaničkový  sprchovací kút.

Prenajíma sa zariadený, zariadenie viď. vo fotogalérií.

Západná a Severná  orientácia bytu, otvorená priestranná dispozícia s komorou o výmere bytu 26,10 m2, nachádza sa na 5/5 poschodí tehlového domu bez výťahu. Vlastné plynové kúrenie  a ohrev vody.

Vzhľadom na výbornú polohu a lokalitu bytu, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých mestských častí a v pešej dostupnosti je aj električková zástavka.

Cena nájmu je 390,-€/mesiac vrátane energií, pričom byt je voľný od 1.3.2021. 

Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. .