Späť

DIZAJNOVÝ 4 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE LUŽNÁ u., Začiatok Petržalky, VÝBORNÁ LOKALITA , 3D PREHLIADKA

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 94,31 m2
375 000,00 EUR
UlicaLužná
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia4 izby
MateriálTehla
Stav objektuNovostavba
Poschodie1 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/S-Xe7BrjfS

Ponuka na predaj priestranného slnečného 4-izbového bytu  a to s vkusným prevedením a vybavením bytu  s dôrazom na kvalitu, pričom zariadene bytu je dohodou v prípade záujmu.

Výborná funkčná dispozícia s veľkou dennou miestnosťou a lodžiou, dostatok úložných priestor najmä vďaka šatníku. Aktuálny pôdorys viď. vo fotogalérii.

Slnečná orientácia na dve svetové strany a to Východ (tri izby) do tichého vnútrobloku so zeleňou a Západ (obývačka a kuchyňa) a nachádza sa na 1/6 poschodí.

Kvalitná a žiadaná tehlová novostavba vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky - Lužná ulica s okrasným zeleným  parkom, fontánou a detským ihriskom vo vnútrobloku s parkovými úpravami.

Byt je vo veľmi dobrom stave s minimálnym opotrebením, dom bol daný do užívania v roku 2015. 

Dôkazom záruky kvality stavby je postavenie staviteľa domu ako správcu bytového domu na Lužnej ulici po kolaudácii.

Výmera bytu je  91,92 m2 + lodžia so vstupom z kuchyne je  o výmere  2,39 m2. Náklady spojené s užívaním  sú vo výške 232,31€ správcovi domu + elektrická energia a + TV a internet v prípade užívania bytu 2 osobami. 

Dom má vlastnú kotolňu. Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, internetu a  telefónnych liniek, spoločný TV satelit v rámci domu.

V prípade záujmu možnosť dokúpiť k bytu aj  samostatnú uzatvorenú murovanú garáž o výmere 17,82 m2 na prízemí domu v cene 30.000,-€. 

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť vzhľadom na začiatok Petržalky, v blízkosti komunikácií Bosáková, Šustekova a možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa a električky.

Odporúčame vidieť.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! 

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? 

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !