Späť

BYT, 3-izby, VÝBORNÁ TICHÁ LOKALITA , Hrobákova u.- Petržalka, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ DOM

Slovensko > Bratislavský > Bratislava V > Petržalka
Rozloha: 63,00 m2
146 900,00 EUR
UlicaHrobákova
AkciaPredaj
Typ nehnuteľnostiByt
Dispozícia3 izby
MateriálPanel
Stav objektuPôvodný
Poschodie7 poschodie
ZariadenýÁno
Balkón, LodžiaÁno
AktívneÁno

Maklér

Milan_Marčík Mgr. Milan Marčík
0948 382 082
marcik@lemartrading.sk

Ponuka na predaj slnečného 3-izbového bytu v samostatne stojacom nadštandardne kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome a to vo vyhľadávanej a dostupnej lokalite na Hrobákovej ulici v Petržalke s množstvom zelene, športoviskami a detským ihriskom pri dome.

Celková podlahová plocha bytu  je  62,73 m2 vrátane lodžie(2,76 m2), k bytu prislúcha aj pivničná kobka a spoločná pivnica na poschodí pre 4 byty.

Vyhľadávaná funkčná dispozícia a nepriechodné izby viď. pôdorys vo fotogalérii.

Orientácia: 3 izby na JZ a 1 izba na SV(spálňa) a nachádza sa na ideálnom 7/12 poschodí.

V byte sú vymenené plastové okná pred dvomi rokmi, kuchynská linka, murované jadro a ostatné zachovalý pôvodný stav, ktorý ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Dom je zateplený a po kompletnej rekonštrukcii stúpačiek, výťahov, spoločných priestorov, a po výmene kopilotov.

Vlastná kotolňa domu zabezpečuje priaznivé náklady spojené s užívaním bytu a to  výške 133,40€ správcovi domu + plyn a elektrická energia.

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, dostupné parkovanie vďaka veľkému parkovisku pod domom a príjemné prostredie s parkom a v pešej dostupnosti je Petržalský lesík, dostihová dráha a hrádza.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!!

Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru?

Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !