villa-condominium-rusovce

Lokalita: Rusovce
Mesto: Bratislava
Ulica: Balkánska 67
Dátum výstavby: 01/2016
Dátum kolaudácie: 12/2016
Typy bytov: 5
Výmery: 148 m2 - 155 m2
Počet poschodí: 2
 

VILLA CONDOMINIUM RUSOVCE

Kliknutím sem si pozrite si zoznam voľných domov tohto projektu

Villa Condominium Rusovce – nadštandardné bývanie vo vilách s pokojom vidieka a výhodami veľkomesta

Projekt Villa Condominium Rusovce ponúka päť energeticky optimálne navrhnutých rodinných domov v súkromnom uzavretom kondomíniu s vlastnou prístupovou cestou a uzavretou bránou v pamiatkovej zóne mestskej časti Bratislava – Rusovce. Projekt je situovaný v tesnom susedstve Rusovského kaštieľa na ulici Balkánska 67.

Projekt poskytuje obyvateľom koncept bývania v súkromnom areáli so zónami:

súkromná zóna – každý dom má samostatný pozemok s vlastnou záhradou, parkovacím miestom a prekrytím státím a spoločná zóna – prístupová cesta a spoločné plochy pred domami, dodatočné parkovacie miesta pre návštevy – v podielovom spoluvlastníctve klienta oddychový priestor pre relax, šport, či hru detí - v podielovom spoluvlastníctve klienta.

Výhody projektu:

Prestížna adresa v hlavnom meste Bratislava, Kompletná občianska vybavenosť v „pešej“ vzdialenosti od kondomínia (reštaurácie a kaviarne, supermarket, pošta, škola a škôlka, kostol a pod.), mestská hromadná doprava hlavného mesta Bratislava (zastávka je cca. 150 m od bývania), výborná dopravná dostupnosť do centra Bratislavy – cca. 15 minút autom do centra Bratislav, bývanie hneď vedľa prírodného parku (CHKO Dunajské Luhy), neobmedzené športové vyžitie v tesnej blízkosti bývania (beh v lese, MTB cyklistika, fitness centrum, futbalové ihrisko, a pod.), nízkoenergetické riešenie domov v energetickej triede B (vynikajúce tepelné vlastnosti domu, kombinácia kondenzačného kotla s prípravou na termálne solárne panely) s optimálnymi prevádzkovými nákladmi na bývanie.

Štandard :

Domy budú vyhotovené „NA KĽÚČ“ s  kompletným vyšším štandardom prevedenia(pre detailný popis štandardu nás neváhajte kontaktovať).  Možnosť výberu farebných odtieňov použitých materiálov v interiéri domu.

Parkovanie:       

2x parkovacie miesto pri dome v cene(z toho jedno miesto prekryté) a Garáž/skladový priestor/pivničná kobka pri vstupe do areálu za odplatu. 

Pozemky a spoločný pozemok:

Plocha pozemkov: 491,51 - 620,41 m² (vlastný pozemok a podiel na spoločných výmerách).

Tichá uzavretá, súkromná zóna, parková úprava, elektrická vstupná brána, video vrátnik, priestor pre správcu a/alebo strážnu službu pri vstupe do areálu, oddychová zóna vybavená sedením, pevným grilom, prístreškom, možnosť využitia spoločnej cesty pre športové aktivity (basketbalový kôš, hokejové alebo floorbalové bránky, sieť na volejbal, stojan na bicykle), vyhrievaná cesta s vlastnou meteostanicou, možnosť využitia služieb záhradníka, poštové schránky, stojisko pre odpadkové koše.

Investor: 

Spoločnosť EV Rusovce, s.r.o.  vznikla v roku 2015 za účelom výstavby projektu Villa Condominium Rusovce a nadväzuje na kvalitný  stavebný štandard vďaka úzkemu  prepojeniu  so stavebnou spoločnosťou STAREX s.r.o. ako generálnym dodávateľom stavby celého projektu. STAREX s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami na stavebnom trhu od roku 2001 pri realizácií množstva rodinných domov a iných veľkých stavebných projektov, pričom  referencie je možné vidieť  aj už na hotových stavbách priamo v Rusovciach, pár metrov od Villa Condominium Rusovce.

Financovanie:

10% z kúpnej ceny pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a 90% z kúpnej ceny po kolaudácii. 

Ďalšie informácie o projekte nájdete na: 

http://villacondominiumrusovce.sk/#ponuka-domov

Lokalita

Lokalita Rusoviec je bezpochyby jednou z najlepších lokalít na bývanie v hlavnom meste Bratislava. Výborné miesto na bývanie v stabilizovanom území Rusoviec. Projekt susedí s lesoparkom rusovského kaštieľa a je len na skok od chránenej krajinnej oblasti Dunajské Luhy a ponúka bezproblémovú dostupnosť autom alebo mestskou hromadnou dopravou do centra Bratislavy (15-20 min. autom do centra Bratislavy, zastávka MHD je cca. 150m od pozemku). Kompletná občianska vybavenosť na dosah ruky (škola a škôlka, kostol, reštaurácie a kaviarne, supermarket, pošta, fitness centrum a športoviská, a pod.) Umiestnenie projektu v sebe unikátne spojilo čaro vidieka s výhodami veľkomesta.

*Ceny sú uvedené  vrátane kompletného štandardu vybavenia a bez DPH 

Filtrovanie výsledkov