byty-luzna-predaj

Lokalita: Petržalka
Mesto: Bratislava
Ulica: Lužná
Dátum výstavby: 01/2016
Dátum kolaudácie: 11/2018, 11/2019
Typy bytov: 2- 4 izbové
Výmery: 52- 111 m2
Počet poschodí: 7
 

BYTY LUŽNÁ PREDAJ

Kliknutím sem si pozrite zoznam voľných priestorov tohto projektu

Projekt :

Polyfunkčný objekt lužná sa nachádza v Mestskej časti Bratislava V. - začiatok Petržalky v blízkosti komunikácií Lužná, Šustekova, Bosákova. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa.

Byty na Lužnej ulici sú navrhnuté s dôrazom na funkčnú dispozíciu dvoj až štvorizbových bytov s modernou architektúrou, kde investor nadviazal na predchádzajúce dlhodobé skúsenosti získané pri realizácii bytových domov v tejto lokalite. Dôkazom záruky kvality a právnej istoty je postavenie investora ako správcu bytového domu na Lužnej ulici po kolaudácii.

Orientácia bytov:  

Lužná 2A smerom na západ do tichého dvora so zeleným parkom vo vnútrobloku a na západ smerom na Lužnú ulicu.

Lužná 2B smerom na západ a juh do tichého dvora so zeleným parkom vo vnútrobloku, na východ smerom na Lužnú ulicu, alebo aj na sever smerom na Šustekovu ulicu.

Vzdialenosť od centra Bratislavy cca. 15 min. chôdze a dobrá dostupnosť individuálnou i mestskou hromadnou dopravou sú vhodnou devízou pre funkciu bývania ako aj obchodnej činnosti. Komunikačné napojenie plne rešpektuje a dopĺňa jestvujúcu komunikačnú sieť.

Prevažná časť objektu Polyfunkčného objektu lužná, je určená na bývanie. Okrem bytov sa tu nachádzajú i priestory pre obchody (prvé nadzemné podlažie), nebytové priestory(druhé nadzemné podlažie) a garáže pre automobily (2 podlažia). Cena za uzatvorenú murovanú garáž je od 16.500 Eur s DPH,  každá je vybavená vlastnou uzamykateľnou bránou.

Polyfunkčný objekt je navrhnutý ako železobetónový skelet s murovanými výplňovými konštrukciami. Má osem nadzemných podlaží a dve podzemné podlažia.

V cene bytov, nebytových prietorov a obchodných priestorov  je kompletný štandard vybavenia s možnosťou výberu farebných odtieňov použitých materiálov(plávajúce laminátové podlahy, obvodové lišty, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňa a WC-keramická dlažba, keramické obklady a sanita, dvere vchodové bytové - bezpečnostné, protipožiarne, zárubňa oceľová, okná - plastové s izolačným dvojsklom). Možný aj výber nadštandardných materiálov, ktorý sa doúčtuje v konečnej faktúre. 

Aktuálny stav: 

Lužná 2A  Stavba hotová a dokončovanie interiéru - kolaudácia 11/2018

Lužná 2B  Vo výstavbe - kolaudácia 11/2019

Bytový dom má vlastnú kotolňu, čo zabezpečí nízke náklady na bývanie. Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, rozvody internetu a rozvody telefónnych liniek.

V bytovom dome sú dve podlažia jedno a dvojgaráží, každá z nich je vybavená uzamykateľnou bránou.  

*Ceny sú uvedené vrátane DPH a kompletného štandardu vybavenia

 

Filtrovanie výsledkov