byty-luzna-predaj

Lokalita: Petržalka
Mesto: Bratislava
Ulica: Lužná-Šusteková
Dátum výstavby: 07/2019-11/2021
Dátum kolaudácie: 11/2021
Typy bytov: 2 a 4 izbové
Výmery: 52- 111 m2
Počet poschodí: 5
 

BYTY LUŽNÁ PREDAJ

Kliknutím sem si pozrite zoznam voľných priestorov tohto projektu

Projekt :

Polyfunkčný objekt Lužná/Šusteková sa nachádza v Mestskej časti Bratislava V. - začiatok Petržalky v blízkosti komunikácií Lužná, Šustekova, Bosákova. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, možnosti oddychu a športovania vďaka bezprostrednej blízkosti hrádze a pešej dostupnosti Sadu Janka Kráľa.

Byty sú navrhnuté s dôrazom na funkčnú dispozíciu dvoj izbových bytov a apartmánov a jedného štvorizbového bytu s modernou architektúrou, kde investor nadviazal na predchádzajúce dlhodobé skúsenosti získané pri realizácii bytových domov v tejto lokalite.

Dôkazom záruky kvality a právnej istoty je postavenie investora ako správcu bytového domu  po kolaudácii.

Orientácia :  Byty  smerom na juh, východ, alebo západ. Apartmány smerom na sever.

Vzdialenosť od centra Bratislavy cca. 15 min. chôdze a dobrá dostupnosť individuálnou i mestskou hromadnou dopravou sú vhodnou devízou pre funkciu bývania ako aj obchodnej činnosti. Komunikačné napojenie plne rešpektuje a dopĺňa jestvujúcu komunikačnú sieť.

Prevažná časť objektu Polyfunkčného objektu lužná, je určená na bývanie. Okrem bytov sa tu nachádzajú i priestory pre obchody (prvé nadzemné podlažie), nebytové priestory a garáže pre automobily (2 podlažia).

Cena za uzatvorenú murovanú garáž je od 18.000,-Eur s DPH,  každá je vybavená vlastnou uzamykateľnou bránou.

Polyfunkčný objekt je navrhnutý ako železobetónový skelet s murovanými výplňovými konštrukciami. Má 6 nadzemných podlaží a jedno podzemné podlažie.

V cene bytov, nebytových prietorov a obchodných priestorov  je kompletný štandard vybavenia s možnosťou výberu farebných odtieňov použitých materiálov(plávajúce laminátové podlahy, obvodové lišty, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňa a WC-keramická dlažba, keramické obklady a sanita, dvere vchodové bytové - bezpečnostné, protipožiarne, zárubňa oceľová, okná - plastové s izolačným dvojsklom). Možný aj výber nadštandardných materiálov, ktorý sa doúčtuje v konečnej faktúre. 

Aktuálny stav: 

Vo výstavbe - kolaudácia 11/2021

Bytový dom má vlastnú kotolňu, čo zabezpečí nízke náklady na bývanie. Meranie spotreby elektrickej energie, vody a ÚK pre každý byt samostatne. Každý byt má rozvody káblovej televízie, rozvody internetu a rozvody telefónnych liniek.

V bytovom dome sú dve podlažia garáží, každá z nich je vybavená uzamykateľnou bránou.  

*Ceny sú uvedené vrátane DPH a kompletného štandardu vybavenia

 

Filtrovanie výsledkov